28 вересня
Завантажити ще

Народний депутат Ганна Скороход знепритомніла в Раді

Народний депутат Ганна Скороход знепритомніла в Раді
Фото: facebook.com/А.Скороход/

Інцидент стався з Ганною Скороход в кабінетах комітетів Верховної Ради. Народного депутата госпіталізували, пише " Інтерфакс-Україна " з посиланням на слова члена групи "За майбутнє" Дмитра Лубинця.

- У нашій групі всі 22 людини, і ми досить добре спілкуємося один з одним... Пані Ганна, сидить (в залі пленарних засідань парламенту - ред.) Поряд з Антоном (Поляковим - ред.), Вони найбільше спілкувалися. Я думаю, що це (втрата свідомості - ред.) Її реакція на те, що він загинув. Вона втратила створення, перебуваючи в будівлі комітетів (Верховної Ради, по вулиці Садова, 3А - ред.), Терміново викликали "швидку" і на даний момент вона перебуває в лікарні ", - підкреслив Лубинець.

Політик також припустив, що у Ганни Скороход підвищився тиск.

Антон Поляков помер в ніч на восьме жовтня. За попередніми даними, причиною смерті стала гостра коронарна недостатність. У листопаді 2019 го року і Скороход і Поляков були виключені з фракції за «протиріччя з лідерами фракції».

Ганні Скороход 30 років. У Верховну Раду дев'ятого скликання вона пройшла по округу №93 у Київській області як представниця "Слуги народу". В кінці жовтня розплакалася на засіданні парламенту, тому що запропоновані нею поправки до законопроекту про транспортування природного газу відхиляли. Як виявилося пізніше, в цей момент депутат вже була вагітна.

В середині листопада Скороход заявила з трибуни Верховної Ради, що її чоловіка затримали через те, що вона не голосує в унісон з іншою фракцією. Глава комітету з енергетики Андрій Герус заявив, що Олексій Алякін намагався впливати на голосування депутатів. В результаті Скороход виключили з фракції. Сенсу тримати депутата, який не згоден з курсом, керівництво не побачило.

У лютому 2020 року біля Анни Скороход народився син.

Новини по темі: Слуга народу