Завантажити ще

Верещук запевнила, що робить все для повернення мами 4-річної Аліси з "Азовсталі"

Верещук запевнила, що робить все для повернення мами 4-річної Аліси з
Фото: facebook.com/vereschuk.iryna

Віце-прем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук запевнила, що Україна робить все можливе, щоб повернути маму 4-річної Аліси, яку росіяни викрали під час евакуації з "Азовсталі" у Маріуполі. Про це Верещук розповіла в ефірі українського телеканалу.

- Я особисто займаюся її визволенням, я думаю, у неї все буде гаразд. Принаймні зроблю все, що від мене залежить. І ми повернемо дитині маму. Це кричущий випадок. Це було справді на очах у ООН, Червоного Хреста. Вони просили (відпустити жінку), але бачите – цього не сталося, – зауважила Верещук.

Проте, за її словами, таких випадків дуже багато.

- Це не тільки мати Вікторія, яка розлучена зі своєю донькою, - сказала вона.

Верещук пояснила, що коли відбувається фільтрація, людей, яких росіяни вважають неблагонадійними, затримують, а потім віддають як обмінний фонд, тобто вони йдуть як полонені.

4-річну Алісу вдалося вивезти з Маріуполя під час евакуації громадян із "Азовсталі". Крихітку довелося евакуювати одну, оскільки її мати залишилася у фільтраційному таборі на території так званої "ДНР". Про цей прецедент раніше повідомили бійці полку "Азов", закликавши світове суспільство втрутитися та повернути дитині маму.