Завантажити ще

У Польщі випустили поштові марки із Зеленським, їх розкупили за лічені години

У Польщі випустили поштові марки із Зеленським, їх розкупили за лічені години
Фото: facebook.com/lukasz.wantuch

У Польщі випустили поштові марки із зображенням президента України Володимира Зеленського. Ціна такої марки склала 500 злотих (а це близько 3,2 тисячі гривень), але така висока вартість не зупинила шалений попит. Вже за кілька годин усі марки розкупили. Про це розповів депутат Краківської міськради Лукаш Вантух, який став ініціатором створення марки.

Наклад марки із Зеленським обмежений, зазначив він. Виготовлено лише 99 листів по 9 марок на кожному з них. Кожна з марок пронумерована і має QR-посилання.

- Ціна однієї марки - 500 злотих (набір - 4500 злотих). Така ціна діє лише кілька днів. І потім вона зросте. Як завжди, вся сума йде на закупівлю гуманітарної допомоги для України, – написав польський депутат.

Одну марку збираються подарувати Володимиру Зеленському. Вручити її польські парламентарії збираються наприкінці травня під час свого візиту до Києва. Крім того, Лукаш Вантух надіслав одну оригінальну марку меру Львова Андрію Садовому.

Попит виявився настільки великим, що продаж було зупинено вже за кілька годин. Додруку нової партії таких марок не буде.

Раніше стало відомо, що в Україні з'явиться нова поштова марка, на якій буде  ілюстрація українського літака "Мрія".

Фото
Фото
12 Травня14:25