15 липня
Завантажити ще

Левицю Василину, врятовану на Харківщині, відправили до Африки разом із її обранцем

Левицю Василину, врятовану на Харківщині, відправили до Африки разом із її обранцем

Левиця Василина, яку волонтери вивезли з Пісочина на Харківщині, тепер мешкатиме в Африці, у реабілітаційному центрі для великих кішок LIONSROCK. Разом із нею змінив місце проживання та її обранець, лев Нікола. Про це розповіли у зоозахисній організації UAnimals.

Зоозахисники нагадали, що у серпні 2022 року восьмимісячну левицю побачили на одному з дачних кооперативів селища. З'ясувалося, що її утримував місцевий мешканець. Волонтери врятували левицю та тимчасово передали до Центру Наталії Попової, де тварина 9 місяців проходила реабілітацію. Однак після російської ракетної атаки на Київщину зоозахисники відправили тварину до нідерландського притулку FELIDA, подалі від ворожих обстрілів. Там Василина познайомилася з Миколою.

В обранця Василини теж складна доля – його знайшли малим левеням у Чорногорії у лютому 2022 року. Він втік із незаконного приватного розплідника і десять днів блукав вулицями поблизу Будви на узбережжі Адріатичного моря. Левеня знайшли у підвалі занедбаного старого будинку.

- Обидва лева ніби ніколи не жили окремо. Вони ідеально підходять один одному і навіть мають однакові хобі: грають у футбол і граються. Але є й відмінності: Василина незалежна і любить споглядати та лежати на високих платформах. Нікола ж постійно досліджує вольєр, – розповідають у реабілітаційному центрі.

Наразі леви вже перебувають у Південній Африці. Один із кіперів левів був поруч і стежив за комфортом хижаків під час подорожі. Незабаром левова родина опиниться у новому будинку. А поки Василина та Нікола відпочиватимуть та адаптуватимуться, перш ніж досліджувати нові володіння в LIONSROCK Big Cat Sanctuary.

Новини по темі: Тварини леви