Завантажити ще

Одеський суддя пояснив, чому карає злочинців читанням: Книги змінюють людину

Одеський суддя пояснив, чому карає злочинців читанням: Книги змінюють людину

За останні кілька місяців у Малинівському районному суді Одеси трьох людей засудилидо читання літератури. Суддя Олександр Гарський заявив, що такий досвід перейняв у закордонних колег і вважає, що таке покарання сприяє вихованню підсудних. Про це пишуть " Новини.Live ".

- Побачивши, що таке застосування покарання можливе згідно з чинним законодавством, я провів таку думку, що, можливо, ці книги допоможуть їм для життя. Книжки взагалі змінюють людину, – каже суддя.

За його словами, 26-річний одесит, якого у листопаді засудили до читання книги Толстого та вірша Івана Франка, виріс у важких сімейних обставинах, за яких не отримав належного виховання. Також Гарський зазначив, що сам засуджений був дуже здивований таким вироком.

- Він був дещо шокований, через маску важко прочитати емоції людини. Але за очима я побачив щире здивування, що таке може бути взагалі, – розповів він.

Як зазначив суддя, виконання вироку суду контролюватиме пробаційна служба, яка прийматиме у засуджених іспит. У разі, якщо одесити не прочитають книжки, їх притягнуть до відповідальності за невиконання судового вироку.

Новини по темі: Суд Новини Одеси читання