Завантажити ще

У вихідні в Україні буде спекотно, але місцями можливий дощ

У вихідні в Україні буде спекотно, але місцями можливий дощ
Фото: pixabay.com

У суботу, 25 травня, дощі з грозами місцями пройдуть на заході, а в неділю, 26 травня, - на півдні та у центральних областях. Хоча не варто сильно на ці дощі розраховувати через їхню локальність і тимчасовий літній характер, пише синоптик Наталка Діденко у Facebook.

На решті території у вихідні опадів не прогнозують. Проте в Криму та Приазов'ї 25-26 травня очікується сильний вітер, навіть штормові пориви, до 15-20 метрів за секунду. Температура повітря становитиме +22+28 градусів, в неділю у Приазов'ї вона опуститься до +19+22 градусів.

- У Києві в суботу-неділю очікується вдень +22+25 градусів. Опадів не буде, лише красива сонячна погода із білими хмаринками, красивенними півниками, півоніями, трояндами. А ще з білою акацією, яку вже навіть наш знаменитий кулінар Євген Клопотенко радив смажити у клярі, - написала Наталка Діденко.

  • Відсьогодні й до кінця тижня денна температура повітря в Україні становитиме +22+28 градусів. Дощі найближчим часом найімовірніші у Закарпатті та Прикарпатті. Місцями, можливо, дощитиме на Волині, Рівненщині, Сумщині, Чернігівщині та Харківщині. 
  • Середньомісячна температура повітря квітня у Києві склала 12,8°С, що вище за кліматичну норму на 2,8°С. Таким чином, він став третім найтеплішим у рейтингу спостережень за 144 роки.