Завантажити ще

До кінця тижня в Україні буде 22-28 градусів тепла

До кінця тижня в Україні буде 22-28 градусів тепла
Фото: pixabay.com

Від середи, 22 травня, й до кінця тижня денна температура повітря в Україні становитиме +22+28 градусів. Дощі найближчим часом, найвірогідніше, у Закарпатті та Прикарпатті. Місцями, можливо, дощитиме на Волині, Рівненщині, Сумщині, Чернігівщині та Харківщині. На решті території України 22 травня буде без істотних опадів. Про це повідомила у Facebook синоптик Наталка Діденко.

- Синоптичний нюанс завтрашнього дня. У західних областях очікується сильний вітер південно-східного походження, можливі пориви до 15-20 метрів за секунду. Загалом помірний. У Києві в середу буде тепла погода, максимально до +24+26 градусів. Дощі завтра малоймовірні, проте хмарність "хвоста" атмосферного фронту прикриватиме сонце, щоб не так припікало з незвички ще весняної, - йдеться у повідомленні.

Перший відчутний дощ у Києві можливий у п'ятницю, 24 травня. 

  • Середньомісячна температура повітря квітня у Києві склала 12,8°С, що вище за кліматичну норму на 2,8°С. Таким чином, він став третім найтеплішим у рейтингу спостережень за 144 роки. 
  • У Києві три дні поспіль фіксували температурні рекорди, лише 2 квітня їх було три. Мінімальна температура повітря в Києві виявилася найтеплішою цього дня, адже вона не опустилася нижче за 12,1°С. Попереднє рекордне значення 1951 року перевищено на 2,4°С. Максимальна температура повітря досягла 26,9°С, що на 3,8°С вище за попередній рекордний показник 2017 року.