Завантажити ще

"Блогер" із Запоріжжя вибачився перед працівниками ТЦК, яких провокував на скандал і викладав відео у мережу

Фото: instagram.com/it_is_zp

Нещодавно у TikTok запустили черговий челендж, суть якого зводиться до того, щоб чіплятися до співробітників ТЦК. Один з таких "блогерів" на подібному контенті збирає мільйони переглядів. Проте коли його почали хейтити, він вибачився і навіть сказав, що таким чином намагався показати, що "у ТЦК є нормальні пацани".  Відповідне відео з'явилося від користувача під нікнеймом "Треш у поліції".

На відеозаписі видно, що блогер з оператором підійшли до групи співробітників ТЦК на вулиці у Запоріжжі під приводом поговорити, проте військові зазначили, що не згодні говорити на камеру. Військові попросили у чоловіка представитися, але той відмовився, хоча й мусив це зробити. Далі військовослужбовці звернулися до поліцейських, але ті не відреагували на їхнє прохання. Після цього "блогер" продовжив чіплятися до військових та провокувати їх на конфлікт, пише "Телеграф".

На відео молодий чоловік у спортивному костюмі заявляє, що він колишній поліцейський. На це звернув увагу полковник ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц).

- Спільнота ТікТок хайпує, організовує челенджі проти військових на "рускам язикє і в кастюмє адідас". У нас точно повномасштабна війна? Я вже сам заплутався. Я звик до таких термінів щодо мене як "рупор геноциду", але всі вони постійно в російському сегменті, - зазначив Штефан і припустив, що незабаром з’являться вибачення.

І вибачення не забарилося. Вже у наступному відео той самий чоловік у спортивному костюмі зізнається, що не хотів нікого образити, а лише показати, що й в ТЦК та ЗСУ "є нормальні пацани".

- Ролик знятий з представниками ТЦК, більшість хейтерів почали писати мені, що я зробив щось не так. Я особисто зустрічався з людьми, з якими багато спілкувалися з приводу цього, і дійшли висновку. Дивіться, хлопці, цими роликами я просто хотів показати, що реально в нас є нормальні пацани, нормальні люди ходять. В мене багато знайомих у ЗСУ, колишніх військових, які теж працюють у військкоматі. Вони ходять, патрулюють, і немає такого стану, як показують на відео, коли запихають людей до бусу, це ж все почалося через це. У мене є три ролики, де я спілкуюся з мужиками, і в мене з ними все нормально, я нікого ні проти кого не налаштовую. Я просто хочу, щоб люди не боялися жити. Якщо я зачепив інтереси представників ТЦК, хлопці, я не хотів. Я тисну їм руки і кажу: дякую, хлопці, що ви такі є, - сказав "блогер".

  • Новий закон про посилення мобілізації запроваджує ще один документ, який може отримати громадянин від ТЦК, – вимогу. Цей документ не слід плутати із повісткою.
  • Вдень 19 квітня у Львові в соцмережах з’явилося відео, де чоловіки у військовій формі на вул. Кобилиці скрутили чоловіка та повалили його на землю. Як прокоментували у ТЦК, щодо їхніх дій буде проведена службова перевірка, враховуючи надані відеоматеріали.
Новини по темі: військкомат блогер