Завантажити ще

Військовозобов'язані можуть отримати ще один документ від ТЦК - вимогу: чим вона відрізняється від повістки

Військовозобов'язані можуть отримати ще один документ від ТЦК - вимогу: чим вона відрізняється від повістки
Фото: censor.net

Новий закон про посилення мобілізації запроваджує ще один документ, який може отримати громадянин від ТЦК – вимогу. Цей документ не слід плутати із повісткою, повідомляє Судово-юридична газета.

- Вимога ТЦК передує зверненню ТЦК до суду із позовом стосовно обмеження ухилянта у праві керування авто. При цьому день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про неможливість вручення вимоги ТЦК за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси, буде вважатися днем вручення вимоги ТЦК. Після цього можна буде ставити перед судом питання про обмеження особи у праві керування автомобілем, - йдеться у дописі.

При цьому, якщо новий закон досить детально регулює питання умов, за яких громадянину надсилається вимога, наслідки її повернення з відміткою про невручення тощо, то питання повісток, як випливає із закону, повністю буде регулюватися актом Кабміну. У законі додається визначення поняттю оповіщення. Цей термін містити виклик громадян до ТЦК, а також вручення (надсилання) повісток громадянам.

  • Верховна Рада 11 квітня схвалила в другому читанні законопроєкт про мобілізацію №10449. За відповідне рішення проголосували 283 народних депутатів. При цьому норму про демобілізацію було виключено з документа.
  • У офіційному парламентському виданні "Голос України" 17 квітня опублікували закон про мобілізацію. Це означає, що документ набере чинності через місяць із дня, наступного за його оприлюдненням, тобто 17 травня.
Новини по темі: військкомат Мобілізація