13 липня
Завантажити ще

У Львові чоловіки у військовій формі повалили чоловіка на землю– коментар ТЦК

У Львові чоловіки у військовій формі повалили чоловіка на землю– коментар ТЦК
Фото: кадр з t.me/svidok_telegram

Вдень 19 квітня у Львові в соцмережах з’явилося відео, на яких чоловіки у військовій формі на вул. Кобилиці «скрутили» чоловіка та повалили його на землю. Як прокоментували в ТЦК, щодо їх дій буде проведена службова перевірка, враховуючи надані відеоматеріали.

- Надійшла інформація щодо, як заявлено мешканцями Львова, протиправних дій з боку працівників ТЦК на вул. Кобилиці. З даною інформацією ознайомлені. З відео бачимо, що особу, яка може бути військовозобов’язаним і на прохання військовослужбовців ТЦК проїхати у районний ТЦК для звірки даних відреагувала різко, із застосуванням сили до військовослужбовців ТЦК. Після цього було прийнято рішення викликати поліцію. Особа не захотіла дочекатися поліції і з місця події втекла, - зазначили в ТЦК.

В військкоматі також наголосили про відповідальність військовозобов’язаних за ухилення та будь-яке перешкоджання роботі військовослужбовців РТЦК та СП. Відповідно до частини 1 статті 114-1 Кримінального кодексу «Перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період» тягне за собою позбавлення волі терміном від 5 до 8 років.

  • На початку квітня на Хмельниччині спалахнув скандал із нібито побиттям активістки в одному з військкоматів. У ТЦК заперечили це, заявивши, що жінка влаштувала провокацію. 
  • В Одесі обласний ТЦК та СП проводить службову перевірку через інформацію про викрадення 14-річного підлітка. Процесуальне керівництво здійснює Білгород-Дністровська військова прокуратура.