24 травня
Завантажити ще

Погода у Києві з початку квітня побила вже 13 температурних рекордів

Погода у Києві з початку квітня побила вже 13 температурних рекордів
Фото: REUTERS

Погода у Києві 11 квітня побила два температурні рекорди, один із яких тримався понад 50 років. За словами метеорологів, така тепла погода більше відповідає початку червня, а не квітня. Про це пише геофізична лабораторія Срезневського.

- Мінімальна температура повітря не опустилась нижче 14,7°С, що на 3,1°С вище попереднього рекордного показника для цього дня 1977 року. Середньодобова температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цього дня і склала 18,6°С, що перевищило попередній рекордний показник 2018 року на 1,3°С. За багаторічними показниками така температура повітря відповідає 5 червня, - сказано у повідомленні.

Від початку місяця у Києві кліматологи зафіксували вже 13 температурних рекордів. Ймовірно, їх буде ще більше. За прогнозом Укргідрометцентру у вихідні 13-14 квітня по всій території країни очікується температура від +17 градусів вночі, а вдень +20...+24.

  • Березень став десятим поспіль найспекотнішим місяцем на Землі. Середня температура становила 14,14 градуса за Цельсієм, що на десяту частину градуса більше за попередній рекорд 2016 року.
  • Кліматологи у всьому світі попереджають – влітку буде дуже спекотно. Після досить спекотного 2023 року, який був визнаний найгарячішим за всю історію метеоспостережень, пальма першості може перейти до 2024-го.