Завантажити ще

Температура в Києві 31 березня побила два рекорди 1968 року - було тепло, як у травні

Температура в Києві 31 березня побила два рекорди 1968 року - було тепло, як у травні
Фото: t.me/uhmc2022

Температура повітря в Києві в останній день березня побила два рекорди. Про це повідомили в телеграм-каналі Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

- Максимальна температура повітря досягла 25,3°C, що на 2,9°C вище попереднього рекордного показника для цього дня 1968 року. Середньодобова температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цього дня і склала 16,9°C, що перевищило попередній рекордний показник 1968 року на 1,6°C, - розповіли на метеостанції.

За багаторічними показниками така температура повітря відповідає 23 травня, зазначили в обсерваторії.

Середньомісячна температура березня у столиці склала 4,8°C, що вище кліматичної норми на 2,3°C. У рейтингу найтепліших цьогорічний березень посів 12-ту позицію.

Найхолодніше було 8 березня, коли мінімальна температура знизилась під ранок до -4,8°C, а найтепліше – 31-го числа, коли максимальна температура підвищилась до +25,3°, встановивши таким чином температурний рекорд.

  • 1 квітня до України дістався пил із Сахари. Людям із респіраторними захворюваннями, особам літнього віку та дітям рекомендували закрити вікна, обмежити перебування на вулиці, пити багато води. Якщо є очищувач повітря, то увімкнути його на максимум.
  • Увечеру у п'ятницю, 29 березня, у Києві пройшла перша цього року гроза, також пішов град та з’явилася веселка.