Завантажити ще

Тепло як у червні - погода у Києві встановила нові рекорди

Тепло як у червні - погода у Києві встановила нові рекорди
Фото: REUTERS

Погода у Києві 9 квітня побила два температурні рекорди, які трималися понад 50 років. За словами метеорологів, така тепла погода більше відповідає початку червня, а не квітня. Про це пише Укргідрометцентр.

- Максимальна температура повітря досягла 25,3°С, що на 1,5°С вище за попередній рекордний показник для цього дня 1972 року. Середньодобова температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для 9 квітня і склала 19,0°С, що перевищило попередній рекордний показник 1972 року на 1,9°С. За багаторічними показниками така температура повітря відповідає 7 червня, - йдеться у повідомленні. 

Весна в Україні видалася аномально теплою. Температурні рекорди регулярно фіксують у Києві, Львові, Тернополі.

  • Березень став десятим поспіль найспекотнішим місяцем на Землі. Середня температура становила 14,14 градуса за Цельсієм, що на десяту частину градуса більше за попередній рекорд 2016 року.
  • Кліматологи у всьому світі попереджають – влітку буде дуже спекотно. Після досить спекотного 2023 року, який був визнаний найгарячішим за всю історію метеоспостережень, пальма першості може перейти до 2024-го.
Новини по темі: Погода рекорди Київ