Завантажити ще

Росія проводить спецоперацію «Майдан-3», щоб розсварити українців і перемогти на фронті - СБУ

Росія проводить спецоперацію «Майдан-3», щоб розсварити українців і перемогти на фронті - СБУ
Фото: REUTERS

Російські спецслужби ведуть операцію «Майдан-3», завдяки якій хочуть розхитати ситуацію всередині України та завдати військового ураження на сході. Її кульмінація відбудеться у березні-травні 2024 року. Про це повідомив Комітету з питань розвідки при президентові України, який є підрозділом СБУ.

- Спецоперація «Майдан-3» досягне своєї кульмінації у березні-травні 2024 року, протягом найближчих тижнів ворог кине максимум зусиль на розповсюдження деструктивних для світової безпеки наративів і збільшення спроб розпалювання конфліктів як всередині України, так і в інших точках світу, де є дієва підтримка України, - йдеться у заяві.

Росіяни хочуть зірвати мобілізацію та розповсюдити фейки про «втому від України» у світі. Глобальна міжнародна мета росіян – зменшити підтримку України. У листопаді минулого року в межах спецоперації «Майдан-3» Росія витратила майже 250 млн доларів на поширення подібних меседжів у телеграмі. Натомість загальний бюджет операції становить 1,5 млрд доларів. За даними комітету, це найдорожча «акція» російських спецслужб в історії.