Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Росія стверджує, що видала понад два мільйони паспортів українцям на окупованих територіях

Росія стверджує, що видала понад два мільйони паспортів українцям на окупованих територіях
Фото: REUTERS

Росія нібито видала мешканцям тимчасово окупованих територій України понад два мільйони паспортів. Про це заявив російському "Інтерфаксу" начальник ростовського Головного управління МВС Олег Агарков.

- Одним із пріоритетних завдань є документування мешканців наших нових суб'єктів. (...) На даний час вже видано понад два мільйони паспортів новим громадянам Російської Федерації, - заявив російський чиновник.

Він сказав, що нібито за минулий рік Інформаційний центр МВС у Ростовській області поставив на облік понад мільйон українців на тимчасово окупованих територіях.

  • 1 травня журналісти Коротко про писали про те, що загрожує мешканцям окупованих територій, у яких не буде російського паспорта.
  • 25 травня 2022 року президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощене отримання російського громадянства мешканцями тимчасово окупованих Запорізької та Херсонської областей України. Українці, які перебувають на цих територіях, можуть отримати російське громадянство, маючи лише українські паспорти. У відповідь на це в МЗС України заявили, що примусова паспортизація мешканців Херсонської та Запорізької областей є черговим свідченням злочинної мети війни Росії проти України.