29 травня
Завантажити ще

Росіяни намагаються нав‘язати Сирському образ радянської людини - ЦПД

Росіяни намагаються нав‘язати Сирському образ радянської людини - ЦПД
Фото: t.me/osirskiy

Очільник ЦПД РНБО лейтенант Андрій Коваленко зазначає, що зараз росіяни намагаються навʼязати новому Головкому ЗСУ Олександру Сирському образ "радянської та російської" людини для дискредитації Головкома і зниження довіри до ЗСУ. Про це він написав у Telegram.

За словами Коваленка, для цього росіяни шукають родичів Сирського у РФ, «друзів родини», в яких беруть коментарі та розповсюджують в інформпросторі з відповідним контекстом. Головна мета цієї кампанії - дискредитація Головкома і зниження довіри до ЗСУ.

- Важливо памʼятати: Сирський тривалий час був частиною команди Залужного. Він командував успішними операціями, зокрема зі звільнення Київщини та Харківщини. Вони були б неможливі без якісного особового складу, але багато залежить від командування. Тож, Сирський показав, що вміє досягати результату у війні проти РФ. Команда Сирського складається з молодих командирів, які пішли на підвищення. Це є передумовою для системних покращень у ЗСУ.  Підтримка кампанії про те, що Головком є «російською людиною» - це підігравання ворожій дезінформації, - зазначив Андрій Коваленко.

Також він додав, що українцям потрібно розуміти, що "підіграючи кампаніям про "російську людину" ми граємо проти себе, насамперед. Довіра до ЗСУ має залишатися на найвищому рівні.

  • 8 лютого Зеленський зустрівся із Валерієм Залужним та оголосив про його відставку з поста головнокомандувача ЗСУ. Цьому передували тижні чуток про зміну військового керівництва країни. 
  • Новим головнокомандувачем ЗСУ Зеленський призначив Олександра Сирського. І одразу озвучив список завдань, які поставив перед новим головкомом.