Завантажити ще

Засновник Офісу трансформації Бахматов заявив, що більша частина мостів Києва – в аварійному стані

Засновник Офісу трансформації Бахматов заявив, що більша частина мостів Києва – в аварійному стані
Фото: кадр з youtube.com/watch?v=rhak_y3cA4M

Більша частина мостів у столиці України  перебувають в аварійному стані. Кілька з них можуть впасти, заявив голова та засновник Офісу трансформації Максим Бахматов в інтервʼю "Ми – Україна". 

- Міст Метро – аварійний, міст Патона – аварійний, міст Південний – аварійний. Міст Патона та міст Метро – аварійність 5-го рівня. Ними не можна користуватися вже. Тобто якщо ви їдете цими мостами – уважно – вони можуть впасти, – зазначив Бахматов. 

Він додав, що  це - формальне повідомлення від технічних експертів. А також  що Мінвідновлення разом із РНБО провело дослідження всіх ключових магістралей і комунікацій Києва і "викотило дуже специфічний і дуже правдивий репорт".

- 90% мостів у Києві – аварійні. Рівень аварійності – від 4 до 5-го, – уточнив експерт.

Максим Бахматов  є засновником і головою Офісу трансформації. Був радником Київського міського голови  у 2019—2020 роках. Підприємець та новатор.

  •  Влітку 2023 року комісія, до якої входили представники Міністерства відновлення, Міноборони, МВС, Агентства відновлення, Укртрансбезпеки, ДСНС, а також районних та обласних ВА,  перевірила мости Києва. Інспекція показала, що 15% зі всіх столичних переходів перебувають у аварійному стані. Серед них – мости Патона та Метро.  
  • В аварійному стані також знаходиться ділянка між станціями метро “Деміївська” та “Либідська”. У грудні 2023 року влада  терміново припинила рух по ній через підтоплення та тріщини на блоках оправи туннелю. Попередньо, ремонт триватиме пів року.
Новини по темі: мости Київ