Завантажити ще

У Києві перевірили мости Патона та Метро - споруди в аварійному стані

У Києві перевірили мости Патона та Метро - споруди в аварійному стані
Фото: Лиля Гончарук/suspilne.media

Результати інспекції показали, що 15% зі всіх столичних мостів перебувають у аварійному стані. Серед них – мости Патона та Метро. Про це пише "Суспільне".

Згідно з висновками Комісії, на мосту Метро зафіксовано інтенсивну руйнацію захисного шару бетону, корозію, видно замок та руйнування арматури.

- Потрібно або капітальний ремонт моста, або реконструкція. Скільки часу це займе важко, це залежить від обсягу проєктних рішень. Ми робимо візуальний огляд, щоб доповісти комісії. Технічні заходи цим мостом надзвичайно тривалі, - розповів завідувач відділу визначення технічного стану споруд ДП "ДерждорНДІ" Сергій Завгородній.

Щодо мосту Патон, на споруді фахівці зафіксували інтенсивну корозію металу, а балки металу незахищені.

- Зв'язки між балками у поганому стані і видно, що вони втрачають перетин. Має бути зупинено процес корозії, потрібно пофарбувати, щоб було захищено метал і не було контакту з повітрям, - зазначив Завгородній.

Наприкінці червня Кабмін утворив Комісію для перевірки стану мостів в Україні. До його складу увійшли представники Міністерства відновлення, Міноборони, МВС, Агентство відновлення, Укртрансбезпеки, ДСНС, а також районних та обласних ВА. Фахівці комісії мають перевірити реальний технічний стан мостів, після чого розв'язувати питання щодо їхньої подальшої долі з балансоутримувачами.

Новини по темі: міст мости Перевірка