2 червня
Завантажити ще

Нумеролог про дзеркальні дати: Наприкінці лютого буде найсильніший день року

Нумеролог про дзеркальні дати: Наприкінці лютого буде найсильніший день року
Фото: Герд Альтманн з Pixabay

Енергія трійок

На цей лютий випало дві магічні дзеркальні дати – 2.02.2023 та 23.02.2023. Енергія таких днів посилюється багаторазово, у ці дні прийнято загадувати бажання, а кожній дії можуть допомагати невидимі сили. Хоча можуть і заважати.

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: facebook.com/llbranitskaya

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: facebook.com/llbranitskaya

Як розповіла KP.UA нумеролог Лариса Браницька, найсильніший день цього року настане 23 лютого.

– Цей день знаходиться під сузір'ям 15, під стихією води у квадраті, – пояснює Лариса Браницька. – Події цього дня пов'язані з водою або вирішуватимуться за рахунок води. Ця дата має сильну енергетику. Числа говорять про ораторство, діалог «на сцені» - тобто відкриту, не закулісну розмову чи домовленості. Одна трійка свідчить про розмову, роздуми «всередині себе», а дві – про діалог.

День мине під чоловічою енергією янь, але, за словами Лариси Браницької, він також потрапляє під жіночу програму, яка надасть подіям та діям гнучкості та м'якості. Двійки в числі кажуть про партнерство, загальні цілі, договори.

П'ятірка відповідає за зміни

Також у цей день очікуються зміни, про які говорить п'ятірка (2+3+0+2+2+0+2+3=14, 1+4=5).

– П'ятірка веде до змін, подорожей, вона означає новий погляд, нові події, що змінюють ситуацію, – продовжує нумеролог. - Енергетика посилюється цього дня, може бути відкрита, яскрава домовленість, пов'язана з певними змінами в тактиці, розворот подій чи діалог, які вплинуть на подальшій хід.

Ще одна дзеркальна дата – 2 лютого. Енергія цього дня – руйнівна, на п'ять двійок – одна трійка. У цей день старі домовленості можуть зруйнуватися. Він також проходить під чоловічими енергіями.

- Коли чогось забагато, це може набувати руйнівного обороту, - зазначає нумеролог. - А енергія 23 лютого – стабільна, м'яка, додаються 4 та 5, які дають стабільність, матеріальну прагматичність. Четвірка – це число здоров'я, ніжності. Двійки взагалі означають милосердя та партнерство, лідерство.

Цей день, за словами нумеролога, знаходиться під сузір'ям Арсенал імператора, що означає підготовку до військових дій, зброю, військову техніку.

- Це означає, що щось може призвести до низки невдач, сварок та розбіжностей у родині, - каже нумеролог. – Можуть бути судові процеси між приятелями. День несе якусь каверзу.

Також він пов'язаний із каналами, водою.

До речі

Це не останні магічні дати цього року – у березні буде ще три дзеркальні дати: це 03.03.2023, 23.03.2023, 20.03.2023.