2 червня
Завантажити ще

Нумеролог: До вечора 22 лютого Сонце перебуває у руйнівному градусі

Нумеролог: До вечора 22 лютого Сонце перебуває у руйнівному градусі
Фото: kp.ua

Число радості

Дзеркальна дата, 22.02.2022, привернула до себе увагу ще задовго до її настання. Мешканці планували на цей день важливі особисті події та весілля, але в результаті день приніс зовсім не млосне очікування виконання бажань, а чергове посилення напруги у суспільстві.

Нумеролог Людмила Савіна пояснює «КП" в Україні»: насправді у дзеркальних датах жодної магії немає – чудес цього дня чекати не треба.

Нумеролог Людмила Савіна. Фото: https://www.facebook.com/profile.php?id=1341190149

Нумеролог Людмила Савіна. Фото: https://www.facebook.com/profile.php?id=1341190149

– Двійка – це енергія, яка може бути як творчою, так і руйнівною, – ділиться нумеролог Людмила Савіна. - Сума цієї дати, шість двійок, дає число 12, а це число дає трійку. Три – число радості. Воно каже - використовуйте потенціал цього дня в якихось хороших творчих справах - і натомість отримаєте енергію. Для одних ця дата сприятлива, а для інших у прямому розумінні, у разі сліпого розпису, як у нас прийнято у дзеркальні дати, призведе до розлучення.

«Грошова» дата

Тим, хто народився 4-, 13-, 22-, 31-го – у дати, які в сумі дають четвірку, як і календарне число цього дня, наразі краще не будувати далекосяжних планів. За словами Людмили Савіної, для стратегічних дій нині не найкращий час. Хоча «четвірка» може для когось зіграти й хорошу роль – наприклад, для тих, хто народився третього числа.

– Для всіх «четвірка» гарною датою бути не може, – продовжує Людмила Савіна. – Наприклад, для людей, які народилися 17-, 26-го, це гарне число. 22 лютого, не забуваймо, вівторок, що знаходиться під Марсом, – це планета вогню, колюче-ріжучих. Тому акуратно з вогнем, вогнепальною зброєю та ріжучими предметами. Цього дня потрібно максимально себе стримувати. Роботи це також стосується – щоб не було самозгоряння.

Сонце до шостої вечора 22 лютого, за словами нумеролога, перебуває у руйнівному градусі. Незважаючи на дзеркальну дату і спадаючий Місяць, цього дня все, що пов'язано із Сонцем, реалізувати буде важко.

- Також 22 – це кількість грошей. Самі по собі ті, хто народився у такий день, дуже специфічні, але це грошове число, такі люди повинні досягати успіху, - зазначає нумеролог. - Але успіх до них прийде не одразу. Батькам треба бути дуже обережними з такими дітьми.

Народженим 22.02.2022, за словами Людмили Савіної, ця дата подарує колосальну енергію, але водночас вони будуть надчутливими – пристосуватись у цьому світі їм буде непросто. Батькам потрібно буде приділяти цим дітям більше уваги.