Завантажити ще

Нумеролог: Тільки коли полюбиш себе та близьких, потрібно зустрічати китайський Новий рік

Нумеролог: Тільки коли полюбиш себе та близьких, потрібно зустрічати китайський Новий рік
Фото: Photo by Robertus Pudyanto/Getty Images

Обережніше з допомогою

У ніч із 21 на 22 січня настає Новий рік Чорного Водяного Кролика за східним календарем. Як його слід зустрічати і що він нам обіцяє, KP.UA розповіла нумеролог Лариса Браницька.

Китайський Новий рік – це головне свято у Китаї та інших країнах Східної Азії, яке відзначають найдовше. Цього року його святкуватимуть із 21 січня до 5 лютого – 16 днів фестивалів, які закінчаться святом ліхтарів. До речі, у Китаї настане не 2023-й, а 4721 рік.

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: facebook.com/llbranitskaya

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: facebook.com/llbranitskaya

Як розповідає Лариса Браницька, наприкінці січня починається період, коли блукаючі зірки (це зірки, що переміщуються протягом року, на відміну від інших зірок, які нерухомі щодо одна одної. – Авт.) увійдуть до зони сім'ї та до зони допомоги.

– Це означає, що піде тенденція до роз'єднання сім'ї, – пояснює Лариса Браницька. – Коли почалася війна, жінки та діти поїхали за кордон рятувати своє життя та здоров'я – поїхали від родини, своїх чоловіків. І це посилюватиметься. Цей рік сприятиме цьому, і навіть ті, хто не думав раніше переїжджати, можуть ухвалити остаточне рішення відірватися від родини і бути від неї вдалині. Про це говорить одна блукаюча зірка. Друга теж перебуває в негативі, вона опікується помічниками. Це може говорити про те, що будь-яка допомога йтиме на шкоду, бо – «добрими намірами вистелена дорога до пекла».

Під сузір'ям самотності та порожнечі

Минулого року блукаюча зірка знаходилася в зоні партнерства, і це означало негативний вплив на дружбу та стосунки загалом.

– Пішли перебої у взаєминах, – зазначає фахівець за числами. - Блукаюча зірка в зоні партнерства говорить про прийдешні сварки, ворожнечу або ось - військові дії.

Друга блукаюча зірка у 2022 році перебувала в зоні здоров'я та удачі. За словами нумеролога, це вплинуло на те, що успіх до багатьох повернувся спиною, у багатьох похитнулося здоров'я – якщо не фізичне, то психологічне – стрес у всіх призвів до підвищеної тривожності.

Число наступного року за китайським календарем – четвірка. Це означає чуттєвість, сердечність, повернення назад і розворот людини до себе.

- Потрібно полюбити себе та своє оточення – найближче і далеке, тих, хто поруч і тих, хто поїхав, – зазначає Лариса Браницька. – Слід зберегти цю ніжність та сердечність, незважаючи на відстані. Це ключик до позитивного проживання цього року, щоби він пройшов добре.

Китайський Новий рік починається із сузір'я 11. Це сузір'я символізує самотність, порожнечу.

– Завдання кожного – позбутися всього накопиченого негативу, – радить нумеролог. - Рік треба починати з порожнечею, з нульового відліку, з чистого аркуша, на якому ми напишемо свої добрі наміри, входячи через ніжність, сердечність, любов.

Новий рік за китайським календарем настає у неділю - загальне значення цього дня несприятливе. Сузір'я 11 у цей день може призвести до сварок чи великих конфліктів у сім'ї, країні та світі. Воно провокує сварки та недомовленості у перший день нового року.

– А перший день – це фундамент, проведемо рік так, як почнемо, – наголошує нумеролог.

Будь-які домовленості в цей день можуть бути неактуальними, вони постійно будуть переписуватись та переглядатись.

Працьовитість, а не ледарство

Якщо говорити про весь рік, то він проходить під сузір'ям 22 – його загальне значення змінне.

– Це сузір'я називається «Колодязь», його атрибутом є вода, – розповідає Лариса Браницька. - Криниця символізує очищення, мораль, заступництво закону та порядку. Цього року багато подій буде пов'язане з водою, але оскільки значення змінне, це можуть бути як позитивні, так і негативні події. Можлива небезпека від води та на воді, може бути очищення водою або забруднення води. Багато що так чи інакше буде пов'язане з водою, водоймищами, каналами, водяними млинами, водним транспортом. Можливо, з мостами та пересуванням над водою та по воді. Вода може зробити нас мобільнішими, а може - вразливішими.

Також, за словами Лариси Браницької, цього року активізується "стріла науки" - все, що ми зараз винайдемо, піде на користь. Цей рік дає шанс застосувати нові наукові знання, і вони вже затребувані.

Кому в новому році за китайським календарем слід бути обережнішим, так це тим, хто любить відкладати справи в довгу скриньку. Рік несприятливий для таких людей та подій, які переносяться. Почате слід завершити і діяти згідно з знаком "Колодязя", який схиляє до працьовитості, а не ледарства. За словами Лариси Браницької, потрібно бути організованим, діяльним, працьовитим і дотримуватися порядку. Тоді рік мине добре.