31 травня
Завантажити ще

Нумеролог про п'ятницю, 13-го: Для українців це день стабільності та благополуччя

Нумеролог про п'ятницю, 13-го: Для українців це день стабільності та благополуччя
Фото: vsim.ua

Перший «нещасливий» день року

П'ятниця, 13 січня, – перший день нового року, який, за забобонами, вважається нещасливим. Цього року таких п'ятниць лише дві – наступна буде у жовтні.

У цей день, 13-го, забобонні громадяни від ранку насторожі. Здається, що неприємності можуть чатувати на кожному кроці – в автобусі, на сходовій клітці, а тим більше у темному провулку. А якщо ще й чорна кішка дорогу перебіжить? Вважай, якщо цей день прожив без ексцесів і вдало дістався неушкодженим додому – вже щасливчик.

Нещасливим число "13" вважається у слов'ян, а у китайців, наприклад, це цифра "4". Цікаво, що «13», за нумерологією, дає число «4» (1+3=4). "Четвірка" китайською мовою звучить також як «смерть», тому по можливості жителі Піднебесної намагаються її уникати. Це число пропускають у номерах телефонів та машин, також ви навряд чи знайдете у китайських хмарочосах четвертий поверх або квартиру, під'їзд, будинок під номером 4.

А ось для слов'ян (а українці – це східнослов'янський народ) "четвірка", яку дає "13", гарне число.

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: facebook.com/larisa.branitskaya

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: facebook.com/larisa.branitskaya

– "Четвірка" для нас означає здоров'я, стабільність, можливість твердо стояти на ногах, – зазначає KP.UA нумеролог Лариса Браницька. – П'ятниця – це день Венери, жіночий день, день кохання, покупок, потрібних та корисних. Марних покупок у п'ятницю точно не буває.

Якщо взяти дату 13.01.2023, у сумі ми отримаємо цифру 3 (1+3+1+2+2+3=12, 1+2=3). Це, за словами нумеролога, театральне число, а отже, день буде  саме таким.

– Все, що відбувається, буде пов'язане з тим, що саме ми говоримо, про що і як, – пояснює Лариса Браницька. – Якщо ми впевнені, що число «13» для нас нещасливе, то так і буде. Цей день - як свято Хелловін. Для когось це кошмари та жахи, а для когось – карнавал, привід показати себе, привід показати, що потворність також може бути красивою. Ніхто ж не боїться собі намалювати чорні губи, щелепи у цей день, вважається, що так виділяються з натовпу і приносять у світ іншу красу. Те ж стосується і п'ятниці, 13-того.

Числа самі по собі нейтральні

Чому саме п'ятниця, 13-те, - нещасливий день? Вважається, що в ці дні відбувалися біблійні події – розп'яття Ісуса Христа, вбивство Авеля Каїном, а також саме в п'ятницю, 13-го, Адам і Єва скуштували заборонений плід.

– Ми пам'ятаємо фільм «П'ятниця, 13-те», в якому цього дня ходили мерці, головорізи. Це також вплинуло на те, чому цей день у нас пов'язують із нещастями, – продовжує Лариса Браницька. – Число «13» – як чорний кіт, що переходить дорогу, що теж вважається на нещастя. У нас наразі рік Чорного Кота чи Кролика, і якщо у своїй свідомості ми бачитимемо чорного кота як знак нещастя, то так і отримаємо по максимуму. Якщо пов'язувати це число з енергіями смерті, це може перейти і на наше життя. В одному й тому самому місці водночас люди живуть по-різному: хтось отримує нові знання, танцює, співає колядки, а хтось занедужує і не може вийти з депресії.

За словами Лариси Браницької, будь-які числа самі по собі не несуть гарного чи поганого навантаження. У них є плюси та мінуси, і тут уже залежить, як ми ставимося до тієї чи іншої події чи дії – позитивно чи негативно. Відповідь, за її словами, буде дзеркальною.

На замітку

П'ятниця, 13-те: прикмети та забобони

 • Цього дня не можна вирушати у подорож, оскільки вона буде проблемною.
 • Водіям слід бути акуратнішими - є великий ризик потрапити у ДТП.
 • Якщо лягти до лікарні чи на операцію – можуть бути погані наслідки.
 • Рослини, посаджені у п'ятницю, 13-го, погано зростатимуть.
 • Не варто цього дня шукати роботу чи йти на співбесіду.
 • Похорон у цю дату може призвести до смерті чи тяжкої хвороби ще одного родича.
 • Якщо весілля відбувається у цей день, то може статися нещастя.
 • Для весілля це не найкращий день – шлюб буде невдалим.
 • Вважається, що у цю дату краще не укладати важливих угод і не позичати гроші.
 • Щоб погані прикмети не справдилися, треба сходити до церкви.
 • Перед сном у ніч на п'ятницю, 13-того, не можна дивитись у дзеркало.
 • Цього дня не можна вимовляти слова "свиня" та "чорт".
 • Не можна стояти чи проходити під сходами.
 • Потрібно уникати чорних кішок та порожніх відер.
 • Не варто одягати одяг коричневого чи оранжевого кольору.
 • Краще не фарбувати волосся в рудий чи фіолетовий колір.
 • Йдучи з роботи у п'ятницю, 13-го, не можна озиратися.
 • Не можна відкривати в квартирі парасольку.