Завантажити ще

"Котячого мера Львова" одягли у дизайнерську вишиванку від Andre Tan

Фото: прес-служба Андре Тан

Знаменитий львівський кіт Левчик, якого місцеві прозвали "котячим мером Львова", зустрічатиме гостей у вишиванці. Її як подарунок пухнастикові передали представники "Академії стилю та дизайну Андре Тана".

– Було дуже приємно познайомитись із котомером Львова. Він зрадів такому стильному патріотичному подарунку та смаколикам. Левчик, як справжня медійна персона, одразу приміряв вишиванку та охоче позував нам, - розповіли представники академії.

Перше знайомство Левчика та академії Андре Тана відбулося через Instagram у День Незалежності України. Тоді представники академії показали у сторіс, як відомі тварини України підготувалися до свята. Згодом доглядачі Левчика розповіли, що кіт трохи погладшав і більше не влазить у свою вишиванку. Тому "Академія стилю та дизайну Андре Тана" вирішила подарувати Левчикові ексклюзивну сорочку.

Левчик мешкає у Львівській міськраді з вересня 2020 року. Він видряпався на дерево біля балкона мера і не міг злізти. Спочатку працівники мерії шукали господарів тварини, але виявилося, що вона жила на вулиці.
Крім цього, Левчик був поранений іншим котом, тому його вилікували та "поселили" у міськраді. Він виконує всі функції мера разом з головою міста Андрієм Садовим: вітає львів'ян із святами, зустрічає міжнародні делегації та гостей Львова. А також іноді в прямому сенсі займає крісло мера.

Раніше у ДСНС показали, як інтернет-зірка пес Патрон знаходить міни з розтяжками.

Фото: прес-служба Андре Тана

Фото: прес-служба Андре Тана

Новини по темі: Коти Андре Тан