Завантажити ще

Андре Тан привітав ювілей Ukrainian Fashion Week своїм фото голяка з багатою історією

Андре Тан привітав ювілей Ukrainian Fashion Week своїм фото голяка з багатою історією
Фото: instagram.com/andre_tan_official

Український модельєр Андре Тан поділився своїми емоціями щодо 25-річчя Ukrainian Fashion Week. Про важливу дату дизайнер подумав 4 лютого в Інстаграм.

– Чверть століття, яке перевернуло світ української моди. Завдяки Ukrainian Fashion Week з'явилося багато талановитих дизайнерів. Ми всі пам'ятаємо, як ми починали та підглядали на показах Сергія Бизова, Лілії Пустовіт, Оксани Караванської. Ми пам'ятаємо, як ми просилися на стажування. Ми вийшли з конкурсу молодих дизайнерів початку нульових: Лілія Літковська, Ірина Каравай, Світлана Бевза, Артем Клімчук, ну і звичайно ж ваш покірний слуга – Андре Тан, – згадує маститий нині кутюр'є.

Андре Тан пишається тим, що перелічені вище люди – покоління дизайнерів, яке нині керує балом української фешн-індустрії.

- Покоління дизайнерів, яке професійно виросло завдяки Українському тижню моди. Велике спасибі матері Ukrainian fashion week – Ірині Данилевській, яка організувала це все на міжнародному рівні.

Андре Тан брав участь у багатьох тижнях моди - Паризькій, Гонконзькій, Берлінській, Міланській, і запевняє, що українець не відстає, а іноді навіть перевершує всі очікування.

– Якісна локація, найбільший подіум, бездоганна організація – навіть не всі європейські заходи можуть цим усім похвалитися, – зауважує він.

Андре привітав колег зі святом та прикріпив до посту непросте фото, де він позує оголеним.

– Ви бачите фотографію, з якою у мене асоціюється Ukrainian Fashion Week. Тоді, 2008 року, я зробив колекцію на честь пам'яті Ів Сен Лорана, коли він помер. Замість поклону я сфотографувався точно як він для реклами свого знаменитого аромату Pour Homme в 1971 році - повністю голий. Цю ідею ми з режисером вигадали і здійснили прямо в ніч перед показом, - згадав молодість дизайнер.

Відвертий Андре Тан зразок 2008 року. Фото: instagram.com/andre_tan_official

Відвертий Андре Тан зразок 2008 року. Фото: instagram.com/andre_tan_official

У коментарях Тан зібрав урожай компліментів – фотографію мало хто з молоді бачив раніше, і багатьом вона сподобалася.

- А навіщо ти своє обличчя на тіло Шварцнеггера поставив? – поцікавився шоумен Слава Дьомін, вирішивши трохи знизити градус пафосу.

Раніше Андре Тан розповів, як виглядати на мільйон, не купуючи дорогі речі, і як уникнути помилок при підборі шарфу, які роблять усі. Також ми писали про те, що дружина глави Міноборони Юлія Зорій вийшла на подіум Ukrainian Fashion Week-2022.