Завантажити ще

Андре Тан влаштував фешн-день для полковника ДСНС, лікаря та співробітниці ЖКГ

Андре Тан влаштував фешн-день для полковника ДСНС, лікаря та співробітниці ЖКГ
Фото: скріншот відео youtube.com

Дизайнер Андре Тан презентував соціальний проєкт «Війна не має статі», щоб показати відвагу звичайної української жінки. У приуроченій до Дня Незалежності ініціативі взяли участь семеро жінок, які продовжують працювати на благо країни в тилу, доки чоловіки захищають державу від російських загарбників на фронті.

Героїнями спецпроєкту стали вчителька молодших класів, волонтер, співробітниця ЖКГ, фельдшер-рятувальник, працівниця поліції, психолог, полковник ДСНС. Андре Тан разом із командою влаштували для кожної з них один день із довоєнного життя: придумали образи та макіяж і організували прогулянку пам'ятками столиці (Золоті ворота, Софійський собор, Андріївський узвіз, Пейзажна алея, Контрактова площа, Батьківщина-мати).

Як пояснив Андре Тан, мета проєкту – показати, які наші жінки гарні, тендітні, але водночас - надзвичайно сильні і продовжують працювати нарівні з чоловіками заради майбутнього.

- Усім відомо, що українки – найкрасивіші жінки на планеті. А після 24 лютого увесь світ дізнався, що ми ще й найсміливіша нація, яка гідно відбиває атаки так званої «другої армії світу» і впевнено крокує до перемоги. У проєкті «Війна не має статі» мені хотілося продемонструвати й інший «неочевидний фронт», який особисто я бачу щодня. Прості українські жінки, їхня незламність, щоденний героїзм, з яким вони продовжують виходити на роботу і тим самим дозволяють функціонувати нашій державі в тилу, - зазначив дизайнер.

Раніше Іван Дорн пожертвував близько півмільйона гривень у фонд Маші Єфросініної. Артист перерахував кошти, зібрані на благодійних концертах у дев'яти країнах Європи.

Новини по темі: Андре Тан Спецпроект