Завантажити ще

На Миколаївщині правоохоронці накрили підпільний спиртзавод

На Миколаївщині правоохоронці накрили підпільний спиртзавод
Фото: npu.gov.ua

У місті Нова Одеса Миколаївської області правоохоронці викрили підпільну діяльність міні-спиртзаводу, на якому вироблювали до 300 літрів фальсифікату щодня. Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

– Місцевий мешканець налагодив функціонування цеху з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв елітних торгових марок. Виробничі потужності заводу дозволяли виготовляти до 300 літрів спирту на добу. По місцях розташування підпільного міні-заводу та цеху, а також проживання організатора поліцейські провели обшуки, - розповіли правоохоронці.

Під час обшуків оперативники вилучили 3500 літрів спиртової суміші та готової фальсифікованої продукції, спецобладнання, понад 2,6 тонни сировини та барвників, а також 2 тисячі одиниць пакувального матеріалу.

Правоохоронці встановлюють канали збуту фальсифікованої алкогольної продукції та коло причетних осіб. Досудове розслідування продовжується.

Раніше правоохоронці виявили 24 тонни спирту, обшукуючи вантажівки у селі Червоноградського району Львівської області. На чорному ринку його можна було продати за сім мільйонів гривень. Місцеві жителі виробляли алкогольні напої із фейковими акцизними марками.