Завантажити ще

Ексголову Верховного суду Князєва зупинили в авто недалеко від кордону

Ексголову Верховного суду Князєва зупинили в авто недалеко від кордону
Фото: facebook.com/Всеволод Князев

Ексголова Верховного суду Владислав Князєв був зупинений  поблизу села Солотвино на Закарпатті неподалік кордону з Румунією. Про це повідомляють «Українська правда» з посиланням на співрозмовника в правоохоронних органах та журналіст Віталій Глагола. 

Повідомляється, що Князєв знаходився на контрольному посту в автівці, де він їхав пасажиром. Під час спілкування з прикордонниками він зазначив, що прибув з метою відпочинку.

- Поверхнево нічого не знайшли. Паспорта закордонного візуально не бачили. Поглиблено не оглядали, боялися конфлікту. Вів себе нормально. Передали поліції, говорив що їхав на відпочинок в Солотвино. Йому порекомендували залишити межі Закарпатської області, - розповів Глагола з посиланням на джерело в ДПСУ.

  • 15 травня 2023 року Князєва затримали за обвинуваченням в отриманні хабаря у розмірі 2,7 мільйона доларів від олігарха Костянтина Жеваго за ухвалення сприятливого рішення у судовій справі. Аналогічне звинувачення також було висунуто його співучаснику-адвокату. Пленум Верховного суду висловив недовіру Князєву, позбавивши його посади голови.
  • 31 січня 2024 року колишнього голову Верховного суду було звільнено зі слідчого ізолятора під заставу. За час слідства заставу Князєву зменшували сім разів.
  • 27 травня колегія суддів Вищого антикорупційного суду  звільнила Князєва від носіння електронного браслета, бо у нього "по шість годин на день немає світла".