Завантажити ще

Масивні дощі спричинили на заході Німеччини повінь, яка трапляється раз на кілька десятиліть

Масивні дощі спричинили на заході Німеччини повінь, яка трапляється раз на кілька десятиліть
Фото: IMAGO

Через безперервний сильний дощ, який накрив німецьку землю Саарланд у п'ятницю, 17 травня, на заході Німеччини почалася повінь - підтопленими опинилися багато вулиць, підвалів та сталися зсуви ґрунту по всьому регіону. Про це повідомило видання Spiegel.

Рятувальникам та поліцейським довелося понад 3 тисячі разів виїжджати на виклики задля порятунку місцевих жителів. У багатьох муніципалітетах, включаючи Саарбрюккен, через підвищення рівня води довелося евакуювати людей. Населення закликали уникати підвалів, водойм і затоплених територій.

За даними Державного відомства з охорони навколишнього середовища та безпеки праці, виникла рідкісна повінь, яка трапляється лише раз на 20-50 років. Німецька метеорологічна служба рано вранці в суботу скасувала всі попередження про несприятливі погодні умови в Німеччині. Однак у ніч на суботу майже вся федеральна земля все ще боролася з потоками води. А вранці в місто Саарлуіс мали прибути команди човнів і водолазів з Баварії для допомоги.

У сусідній федеральній землі Рейнланд-Пфальц підвали та вулиці також були затоплені, а дерева – повалені. Точні масштаби збитків внаслідок повені поки що незрозумілі.

  • Раніше сильні дощі залили країни Перської затоки, спричиняючи смертоносні раптові повені та перериваючи рейси в другому за завантаженістю аеропорту світу. Міжнародний аеропорт Дубая попередив про "дуже складні умови" та порадив деяким пасажирам відкласти поїздки через те, що райони затоплені водою.
  • У січні цього року у Ріо-де-Жанейро відбулися сильні повені та зсуви, що призвели до загибелі 11 людей. 
Новини по темі: Німеччина негода Повінь