24 травня
Завантажити ще

Через сильну повінь аеропорт Дубая скасував сотні авіарейсів

Через сильну повінь аеропорт Дубая скасував сотні авіарейсів
Фото: Zaheer Kunnath/ REUTERS

Сильні дощі продовжують заливати країни Перської затоки, спричиняючи смертоносні раптові повені та перериваючи рейси в другому за завантаженістю аеропорту світу. Міжнародний аеропорт Дубая попередив про "дуже складні умови" та порадив деяким пасажирам відкласти поїздки через те, що райони затоплені водою. Про це пише ВВС.

Летовищу, яке посідає друге місце у світі за завантаженістю, спершу довелося скасувати понад 300 рейсів. Пізніше, коли стало зрозуміло, що аеропорт не здатен приймати та відправляти літаки через затоплення злітної смуги, ця цифра сягнула понад 700 запланованих польотів. Аеропорт, який минулого року обслужив понад 80 мільйонів пасажирів, поступаючись лише Атланті в Сполучених Штатах, попередив, що відновлення потребує деякого часу. Emirates - велика міжнародна авіакомпанія зі штаб-квартирою в Дубаї - призупинила реєстрацію пасажирів, які вилітають з міста, до четверга.

Влада попередила, що очікуються нові грози, сильний дощ і вітер, а багато низинних районів все ще знаходяться під водою. У минулий вівторок в ОАЕ випала найбільша за 75 років кількість опадів. Національний центр метеорології оголосив, що 254,8 мм (9,7 дюйма) дощів впало на Хатм аль-Шакла, в регіоні Аль-Айн, менше ніж за 24 години.  Це є винятковою подією в історії держави з початку запису кліматичних даних. Адже у країні в середньому випадає 140-200 мм опадів на рік, тоді як в Дубаї зазвичай випадає лише 97 мм. Середньомісячний показник за квітень становить лише близько 8 мм. У центрі Дубая затоплені десятки транспортних засобів, утворилися довгі затори на 12-смуговому шосе.

  • В Об'єднаних Арабських Еміратах з 16 квітня вирує негода. Після потужного урагану, який пронісся країною, почалась потужна злива, яка затопила вулиці та дороги. Пересуватися вулицями на автомобілях неможливо.
  • У Каліфорнії влада прибережного міста Монтесіто, що розташоване за 140 кілометрів від Лос-Анджелеса, вирішила евакуювати все населення через загрозу повені.
Новини по темі: Аеропорти Повінь Дубаї ОАЕ