24 травня
Завантажити ще

Київ пережив атаку дронів, сили ППО збили всі ворожі цілі

Київ пережив атаку дронів, сили ППО збили всі ворожі цілі
Фото: ілюстративне facebook.com/DSNSKyiv/

Вночі на Київщині оголошували повітряну тривогу, яка була повʼязана із загрозою БпЛА. За попередніми даними, ворожі дрони були запущені з території Курської області (РФ), пролетіли крізь Сумщину, Черкащину і заходили на Київ з південно-західного напрямку, повідомили у Київській міській військовій адміністрації.

- Силами та засобами протиповітряної оборони усі ворожі цілі були знищені (тип та кількість в своїх звітах оприлюднять Повітряні сили). На даний момент у столиці не зафіксовано ані руйнувань, ані потерпілих, - наголосив начальник КМВА Сергій Попко.

Він додав, що дані оперативного зведення оновлюються та уточнюються.

  • Нічної атаки зазнала і Одеса.  Внаслідок російського удару пошкоджені приватні будинки та сталася пожежа у житловому секторі. Врятовано 34 людини, постраждали – 7, серед яких 2 дітей. Наслідки також уточнюються. 
  • Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов прогнозує, що в середині травня - на початку червня на Україну чекає важка ситуація. Але він впевнений, що вона буде без катастрофічних наслідків. Голова військової розвідки не пояснив, чим будуть викликані ці проблеми, тому і закордонні видання, і українські військові експерти спробували знайти своє пояснення.