24 травня
Завантажити ще

Росія вдарила по Одесі, пошкоджено не менше 14 квартир, серед постраждалих діти

Росія вдарила по Одесі, пошкоджено не менше 14 квартир, серед постраждалих діти
Фото: t.me/odeskaODA

В ніч проти 23 квітня РФ здійснила чергову атаку на міста України. Цього разу під удар потрапила Одеса. Внаслідок ворожого повітряного удару пошкоджені будинки та сталася пожежа у житловому секторі, повідомили у Силах оборони півдня України та голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

- Екстрені служби працюють над ліквідацією наслідків. Врятовано 34 особи, з них 3 дітей. Постраждало 9 осіб, з них 4 дітей, - зазначили військові.  

За даними Одеської мерії, постраждало щонайменше 14 квартир. 

Під прицілом ворога була промислова та припортова інфраструктура регіону. Зранку Пересипська районна адміністрація розгортає на місці оперативний штаб для розселення та надання допомоги постраждалим одеситам.

Удар по Одесі 23 квітня. Фото: t.me/odeskaODA

Удар по Одесі 23 квітня. Фото: t.me/odeskaODA

  •  Попереднього разу РФ вдарила по Одесі 10 квітня.. Одразу повідомлялось про загибель чотирьох людей, серед яких 10-річна дитина.  Також одна людина була у тяжкому стані - їй ампутовані нижні кінцівки. В подальшому кількість жертв збільшилась до 6 осіб. 
  • Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов прогнозує, що в середині травня - на початку червня на Україну чекає важка ситуація, але без катастрофічних наслідків.