Завантажити ще

В Україні стався другий у березні землетрус

В Україні стався другий у березні землетрус

У понеділок, 4 березня,  ближче до вечора, в Україні зафіксували землетрус в районі м. Надвірна Івано-Франківської області. Як повідомили в Головному центрі спеціального контролю, він стався на глибині 7 кілометрів. Магнітуда землетрусу склала 1,7 за шкалою Ріхтера.

- За класифікацією землетрус відноситься до "невідчутних". Інтенсивність коливань лежить нижче межі чутливості людей, струси землі виявляються і реєструються тільки сейсмографами, - пояснили спеціалісти.

У центрі додали, що  останній землетрус  у цьому районі був зафіксований 06 лютого. Тоді спеціалісти зафіксували підземні поштовхи магнітудою 2,4 .

  • До цього землетрус в Україні фіксували у ніч на перше березня в Полтавській області. Його магнітуда склала 3,6 за шкалою Ріхтера. Коливання землі зафіксували на захід від Полтави, в Решетилівському районі. Епіцентр землетрусу був на глибині 10 кілометрів. Спеціалісти наголошували, що землетрус відноситься до ледве відчутних. Його коливання повинні були відчуватися  тільки окремими людьми – тими, що знаходяться в спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах. 
  • В середині лютого в американському штаті Каліфорнія (США) за 25 хвилин сталася ціла серія землетрусів. При цьому магнітуда найпотужнішого з них становила 4.8.  
  • 10 лютого стався землетрус і в регіоні Мінданао на півдні Філіппін. Він стався у той час, коли рятувальники шукали людей, зниклих після нещодавнього зсуву ґрунту.  Магнітуда землетруса склала 5,6.