Завантажити ще

На Філіппінах через землетрус припинили пошуки людей, зниклих після зсуву ґрунту

На Філіппінах через землетрус припинили пошуки людей, зниклих після зсуву ґрунту
Фото: pixabay.com

У регіоні Мінданао на півдні Філіппін 10 лютого стався землетрус. У цей час там рятувальники шукали людей, зниклих після нещодавнього зсуву ґрунту. Пошуки довелося призупинити, повідомляє DW.

- Рятувальні операції, які тривали після смертоносного зсуву ґрунту в регіоні Мінданао на Філіппінах, були вимушено припинені сьогодні після того, як регіон постраждав від сильного землетрусу, - йдеться у повідомленні.

За даними Німецького науково-дослідного центру геонаук (GFZ), землетрус магнітудою 5,6 стався в регіоні об 11:22 ранку за місцевим часом. Його епіцентр був на глибині 10 кілометрів.

Філіппінське сейсмологічне агентство зафіксувало інші показники, заявивши, що це був землетрус магнітудою 5,9 з епіцентром на глибині 27 км. Епіцентр знаходився приблизно за 150 кілометрів на північ від місця зсуву.

Повідомлень про постраждалих або руйнування наразі не надходило. Однак філіппінське сейсмологічне агентство попередило про ймовірність повторних поштовхів.

  • Близько 28 людей загинули у вівторок, 6 лютого, коли золотодобувне село Масара в провінції Давао-де-Оро постраждала від потужного зсуву ґрунту. Сотні рятувальників шукали щонайменше 77 людей, які зникли безвісти.
  • 2 грудня на острові Мінданао теж стався землетрус магнітудою 7,4. Оскільки було попередження про можливе цунамі, довелося евакуювати жителів прибережних районів.
Новини по темі: Землетрус Філіппіни