Завантажити ще

У Каліфорнії сталося 13 землетрусів за 25 хвилин

У Каліфорнії сталося 13 землетрусів за 25 хвилин

Серія з 13 землетрусів сталася у штаті Каліфорнія (США) впродовж 25 хвилин. Магнітуда найпотужнішого з них становила 4.8. Про це повідомляє Геологічна служба США (USGS).

Перший підземний поштовх був зафіксований о 8:36 за місцевим часом. Його осередок розташовувався за 3 км від каліфорнійського міста Ель-Сентро на глибині 18.9 км. Після цього відбулася серія з 12 землетрусів меншої потужності. Інформації про постраждалих чи руйнування не надходило.

  • На початку січня в Японії після потужного землетрусу продовжувалися підземні поштовхи, але на відміну від першого вони не становили загрози населенню. Протягом тих днів в країні було зафіксовано понад 50 коливань землі.
  • Наприкінці минулого року у китайському гірському окрузі на північному краю Цинхай-Тибетського плато відбувся сильний землетрус. Його жертвами стали щонайменше 111 людей. Ще понад 230 поранені.
  • 6 та 7 лютого 2023 року в Туреччині відбулися сильні землетруси. Загинули понад 50 тисяч людей. Крім того, протягом лютого у країні сталося ще кілька потужних землетрусів. Підземні поштовхи сколихнули сусідню Сирію, де жертвами землетрусу стали близько 6 тисяч людей.

     

Новини по темі: Землетрус Каліфорнія