18 червня
Завантажити ще

У Польщі висипали український ріпак з трьох зерновозів, які прямували до Німеччини

У Польщі висипали український ріпак з трьох зерновозів, які прямували до Німеччини
Фото: twitter.com/OlKubrakov

У Польщі на станції "Дорогуськ" невідомі відкрили три зерновози з ріпаком та висипали на землю українську сільгосппродукцію. Зерновози прямували з України у Німеччину. Про це повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

- Скажу тільки, що непокарані злочини завжди повертаються. Чи то військова агресія, чи то пошкоджене зерно. Злочинці повинні бути покарані, щоб інші не спокусилися повторити їх, - написав Кубраков у соцмережі Х (колишній Twitter).

Укрзалізниця готує відповідне звернення про інцидент до правоохоронних органів Польщі.

  • 7 лютого польські фермери передали офіційне повідомлення про відновлення страйків на кордоні з Україною. Блокування пункту пропуску "Дорогуськ - Ягодин" розпочалося 9 лютого. Акція протесту погоджена місцевою владою до 9 березня.
  • 12 лютого на українсько-польському кордоні поблизу пункту пропуску "Ягодин – Дорогуськ" поляки висипали зерно з українських фур просто на землю.
  • З 20 лютого польські фермери пообіцяли на місяць заблокувати усі прикордонні переходи з Україною. Українські перевізники провели власну мирну акцію протесту у відповідь на дії польських фермерів.

Новини по темі: Польща Кордон блокада