20 травня
Завантажити ще

Польські фермери у п'ятницю відновлять страйки на кордоні з Україною

Польські фермери у п'ятницю відновлять страйки на кордоні з Україною
Фото: Страйк польських перевізників/Facebook

Польські фермери готуються до страйку, який розпочнеться вранці 9 лютого на деяких пунктах пропуску на кордоні між Польщею та Україною. Про це повідомила Державна митна служба України.

Польські митники повідомили, що блокування пункту пропуску Дорогуськ - Ягодин заплановано розпочати у п'ятницю, 9 лютого, об 11:00. Акція протесту була погоджена з місцевою владою і триватиме до 9 березня. Щодо інших пунктів пропуску на кордоні з Польщею інформація уточнюватиметься, для цього заплановані зустрічі з представниками польської адміністрації.

Протестувальники збираються пропускати щогодини по одному вантажному транспортному засобу в обидва боки. Крім того, буде забезпечено безперешкодну перепустку автобусів, гуманітарної допомоги та цистерн з паливом на в'їзд в Україну.

  • 24 січня у Польщі розпочався національний протест фермерів. Вони вимагають захисту бізнесу від імпорту товарів з інших країн, включаючи Україну.
  •  6 листопада 2023 року польські перевізники розпочали страйки на кордоні з Україною. Вони вимагають відновлення системи перепусток для українських   перевізників.
  • Журналісти Коротко про писали,  чи загрожують протести фермерів у Європі кризою ЄС та новими проблемами для України.