Завантажити ще

У постраждалих від землетрусів провінціях Туреччини почалися повені

У постраждалих від землетрусів провінціях Туреччини почалися повені
Фото: Есат Баран/через REUTERS

На південному сході Туреччини, який найбільше постраждав від руйнівних землетрусів, нова напасть: почалася потужна повінь. Внаслідок проливних дощів затоплено будинки та лікарні. Дітей відправили на вимушені канікули. Про це повідомляє видання Haber.

У місті Шанліурфа затопило відділення інтенсивної терапії, житлові будинки та машини. 6 людей, у тому числі команда пожежників, потрапили до паводкових вод. Водолази ведуть пошуково-рятувальні роботи. На даний момент підтверджено загибель чотирьох осіб, серед яких двоє пожежників.

Синоптики тим часом попереджають, що зливи в регіоні продовжаться. Державна метеорологічна служба Туреччини оголосила помаранчевий (третій із чотирьох) рівень небезпеки для південно-східної частини країни. Сильний вітер та зливи очікуються у провінціях Адіаман, Діярбакир, Елязиг, Малатья, Кахраманмараш, Мардін, Сівас, Шанліурфа та Кіліс. Місцевим мешканцям розсилають SMS із попередженням про негоду.

6 та 7 лютого в Туреччині сталися сильні землетруси. Загинули понад 50 тисяч людей. Крім того, протягом лютого у країні сталося ще кілька потужних землетрусів. Підземні поштовхи сколихнули сусідню Сирію, де жертвами землетрусу стали близько 6 тисяч людей.