28 травня
Завантажити ще

Поїзда з Києва та Львова до Херсону зупинилися у Миколаєві через обстріли

Поїзда з Києва та Львова до Херсону зупинилися у Миколаєві через обстріли
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

На Херсонщині в результаті обстрілів пошкоджено залізничні полотна. Для поїздів Київ - Херсон та Львів-Херсон фінальною зупинкою стане Миколаїв. Про це вранці 13 лютого повідомила Укрзалізниця.

- У результаті обстрілів на Херсонщині маємо пошкодження залізничного полотна, тому для поїзда №102/101 Київ — Херсон фінальною зупинкою цього разу стане Миколаїв. Пасажирів з Миколаєва до Херсона буде доставлено автобусними шатлами. Так само автобусами буде перевезено до Миколаєва херсонців, що очікують на рейс у київському напрямку, - йдеться у телеграм-каналі компанії.

Укрзалізниця подякувала Херсонській ОВА. Згодом компанія розповіла, що Миколаївська ОВА надала додаткові автобуси. Понад 50 пасажирів поїзда 102/101 Київ - Херсон довезуть до кінцевої станції швидше. Ці ж автобуси очікуватимуть на пасажирів поїзда 110/109 Львів - Херсон: на вокзалі у Миколаєві, щоб доставити до Херсона; на вокзалі у Херсоні - для херсонців, що очікуватимуть на посадку на цей поїзд близько 14:00. Їх довезуть до поїзда в Миколаєв.

Колійні роботи на пошкодженій обстрілом ділянці тривають. Про можливі зміни в наступних рейсах Укрзалізниця повідомить додатково.

Укрзалізниця запустила перший поїзд до деокупованого Херсону 18 листопада 2022 року.