Завантажити ще

Гайдай: На Луганщині ЗСУ обстріляли ешелон зі свіжомобілізованими росіянами

Гайдай: На Луганщині ЗСУ обстріляли ешелон зі свіжомобілізованими росіянами
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua/

На окупованій частині Луганської області під вогонь підрозділів Збройних сил України потрапив ешелон із свіжомобілізованими росіянами. По це голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай розповів в ефірі телемарафону.

- В тилу ворога за останні тижні трапилося багато "бавовни", у тому числі постраждав і ешелон зі свіжомобілізованими росіянами, - наголосив Гайдай.

Він додав, що російські загарбники мобілізують медиків у польові госпіталі, бо велику кількість поранених просто не встигають довезти до стаціонарних лікарень. І наголосив, що в цілому на фронті Луганщини необхідно орієнтуватися на ситуацію в Лимані, тому що "після успіхів там отримаємо й результати в області".

Мобілізація в РФ була оголошена Путіним 21 вересня. За словами міністра оборони РФ Сергія Шойгу, планується призвати 300 тисяч резервістів.  Офіційно в Росії повідомлялось, що призову підлягатимуть тільки ті громадяни, які перебувають у запасі, і перш за все ті, хто проходив службу в лавах Збройних сил РФ. В той же час у соцмережах є багато відео та текстових повідомлень про те, що забирають навіть тих, хто не може служити навіть за станом здоров'я.