Завантажити ще

На Луганщині жертвою російських обстрілів став 6-річний хлопчик

На Луганщині жертвою російських обстрілів став 6-річний хлопчик
Фото: t.me/luhanskaVTSA

Російські загарбники продовжують обстріли цивільних будівель у містах та селах Луганщини. Лише у Лисичанську жертвами окупантів за 12 червня стали троє людей – чоловік, жінка і 6-річна дитина. Ще одна людина поранена, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

- (У Лисичанську) вночі згорів торговельний комплекс, а ще пошкоджено чотири будинки, споруди місцевої шахти. 11 будинків росіяни зруйнували у Врубівці, чотири – в Золотому, у Гірському – два будинки та дитячий садок, - написав Гайдай.

За його словами, українські військові успішно відбили штурмові дії у напрямках Вікторівка – Врубівка та Комишуваха – Врубівка. Водноочас ворог відновив наступ у районі Золотого.

В Сєвєродонецьку противник продовжує штурмувати місто та дещо відтіснив українських військових за рахунок значної переваги в артилерії. Бойові дії за місто тривають, хоча росіяни і нищать квартал за кварталом.

- Вчора багато хто побачив відеоролик, знятий у старих районах міста: зруйновані практично під нуль багатоповерхівки. Одну із них розбито на чотири частини, уламки яких тримаються окремо. Це справжня картина «руського миру», - наголосив Гайдай.

Він додав, що декілька снарядів влучили в очисні споруди Сєвєродонецька, тричі обстріляна територія «Азоту», де ще залишаються люди у бомбосховищах.