15 червня
Завантажити ще

Суд оштрафував чоловіка за підроблене водійське посвідчення: воно було виявлено при огляді іншого водія

Суд оштрафував чоловіка за підроблене водійське посвідчення: воно було виявлено при огляді іншого водія
Фото: facebook.com/ivanofrankivskpatrolpolice.

Здавалося б, банальна історія, Івано-Франківський міський суд оштрафував Миколу Н. за купівлю та використання підробленого посвідчення водія. Чи мало таких на наших дорогах, хто їздить із підробленим посвідченням? Але це випадок виділяється і поміж інших тим, як порушника вдалося виявити.

Як виявилося, патрульні випадково побачили підробку. Вони залучили порушника як свідка для перевірки іншого водія. І той замість паспорта дав поліцейським на підтвердження своєї особи підроблені права.

-Вчора на вулиці Коновальця патрульні зупинили автомобіль КІА для залучення водія як свідка. Для встановлення особи 35-річного чоловіка останній передавав посвідчення водія, в якому патрульні побачили ознаки підробки, - повідомляла патрульна поліція Івано-Франківської області.

У документа було виявлено невідповідність водяних знаків. На запитання поліцейських про те, де він узяв такий документ, той сказав, що придбав в інтернеті.

-20 листопада 2021 року чоловік, перебуваючи за місцем свого проживання, через всесвітню мережу інтернет – сторінку в соціальній мережі "Фейсбук" з порушенням вимог Постанови Кабміну №844 шляхом листування на сторінці "Допомога водіям" у соціальній мережі "Фейсбук", увійшов у злочинну змову з невстановленою органом дізнання особою, - повідомляється у вироку суду.

Продавець повідомив, що він може виготовити права на керування автомобілем категорії "В" за винагороду у розмірі 200 доларів. При цьому покупець запросив персональні дані з метою розміщення їх на посвідченні.

26 жовтня водій отримав підроблені права через "Нову Пошту". З підробленим документом він керував машиною до 7 грудня, доки випадково не попався полісменам.

У результаті чоловіка визнали винним у використанні підробленого посвідчення водія та пособництві у його виготовленні. Згідно з рішенням Івано-Франківського міського суду, він має заплатити штраф розміром 3,4 тисячі гривень плюс витрати на проведення судово-технічної експертизи розміром у 2,5 тисячі гривень. При цьому за ним зберігається право на подання апеляції.