Завантажити ще

У Мелітополі хлопчик заради жарту влаштував стрілянину в школі та влучив учневі в обличчя

У Мелітополі хлопчик заради жарту влаштував стрілянину в школі та влучив учневі в обличчя
Фото: pixabay.com.

У Мелітопольському районному управлінні поліції розслідують стрілянину з пневматичного пістолета, яку 15-річний підліток влаштував у місцевій школі. Про це повідомили на сторінці райуправління у Фейсбуці.

- 4 грудня до Мелітопольського районного управління поліції звернулася місцева мешканка 1983 року народження, яка повідомила, що у гімназії однокласник стріляв із пістолета та потрапив до її неповнолітнього сина. Інспектори ювенальної поліції та слідчі Мелітопольського районного управління поліції за цим фактом провели перевірку, опитали обох підлітків у присутності батьків та педагогів. Також було встановлено та опитано свідків цієї події, - сказано в повідомленні.

Поліцейські з'ясували, що 3 грудня близько 11.40 підліток 2007 року народження кілька разів вистрілив з вікна другого поверху. Одна кулька потрапила в нижню частину губи учня гімназії, яка в цей час стояла на вулиці. Потерпілому надали медичну допомогу в гімназії, після чого батьки підлітка по медичну допомогу не зверталися.

- Учень пояснив слідчому свій вчинок хуліганством, додавши, що стріляв заради "приколу". Пневматичний пістолет, який не належить ні йому, ні його рідним, поліцейські вилучили, - зазначили у пості.

Ювенальні поліцейські пояснили підлітку, що навіть пневматичний пістолет може зашкодити здоров'ю. Матеріали внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини четвертої статті 296 (хуліганство) Кримінального Кодексу. Відповідальність за це настає із 14 років. Винним загрожує від трьох до семи років ув'язнення.