3 жовтня
Завантажити ще

Директор одеської школи про отруєння учениці антисептиком: Вона експериментувала

Директор одеської школи про отруєння учениці антисептиком: Вона експериментувала
Фото: ID 14995841 з pixabay.com.

У школі №35 міста Одеси розповіли подробиці отруєння учениці сумішшю антисептика та коли. За словами директора Віктора Арвата, однокласники не підмішували дівчинці небезпечну речовину. Про це повідомляє 048.ua.

- Два роки в школі користуються цим антисептиком, і нікому й на думку не спадало його скуштувати. А тут 9-й клас. Вона експериментувала, з'ясовувала, чи поміняє кола колір, якщо додати антисептик, чи поміняє вона смак, - поділився Віктор Миколайович.

Директор стверджує, що учениця отруїлася 6 грудня близько 14.30. Уроки в її класі на той момент добігли кінця. Про те, що сталося, дізналися вчителі та шкільна медсестра. Остання викликала швидку допомогу. У дівчинки не було скарг, проте її відвезли до лікарні. Після кількох годин спостережень лікарі відправили дитину додому. Директор підкреслив, що після того, що сталося, серед учнів знову проведуть роз'яснювальну роботу.

Історія питання

Увечері 6 грудня у телеграм-каналах міста Одеси повідомили, що у школі №35 однокласники підлили дівчинці антисептик у пляшку з кока-колою. Дівчинка випила вміст, після цього їй стало погано, дитину госпіталізували