23 липня
Завантажити ще

У Києві знайшли застреленим суддю Солом'янського райсуду Сергія Зінченка

У Києві знайшли застреленим суддю Солом'янського райсуду Сергія Зінченка
Фото: pravda.com.ua

У столиці виявили труп судді Солом'янського районного суду Києва Сергія Зінченка. Правоохоронці розглядають версію про самогубство. Про це пишуть " Українські новини ".

– Це сталося у четвер, 18 листопада. Шевченківський район, вулиця Лук'янівська. Попередньо йшло як самогубство, - повідомили у поліції, але подробиць загибелі судді не уточнили.

За словами адвоката Лариси Криворучко, смерть Зінченка пов'язана із вбивством. Вона вважає, що суддю застрелили.

- Трагічна новина: застрелили клієнта – екссуддю Солом'янського районного суду м. Києва Зінченка Сергія Володимировича. Наші співчуття дружині, дитині, родичам, – написала вона у фейсбуці.

Сергій Зінченко працював суддею у Солом'янському районному суді Києва. У 2017 році його затримали під час отримання хабара у розмірі 22 тисяч доларів. Його звинуватили в отриманні хабара за сприяння у знятті арешту з приміщення, яке перебуває у заставі банку.

Останнім часом це не перший випадок у столиці. На початку вересня було виявлено мертвим суддю Печерського районного суду Віталія Писанця. Його труп знайшли у будинку, розташованому у селі Погреби Київської області. Остаточну причину загибелі судді Віталія Писанця правоохоронці назвали, але розглядається кілька версій, серед яких природна смерть за станом здоров'я та вбивство.