3 грудня
Завантажити ще

На Хмельниччині батько викрав сина у екс-дружини і не віддає дитину незважаючи на рішення суду

На Хмельниччині батько викрав сина у екс-дружини і не віддає дитину незважаючи на рішення суду
Фото: кадр з youtu.be/lRVtRv2oScM?list=PL1neMztLSbMP_IZF48yxXHBgs9aabX9zw

У Катерини Говорової забрали трирічного сина ще два роки тому. Колишній чоловік та його мама викрали Матвія на вихідні, а потім відмовилися повернути його, йдеться у сюжеті ТСН.

За словами жінки, вона розлучилася з Максимом Говоровим через пияцтво та систематичні побої. Після розлучення екс-дружини домовилися про графік побачень тата з сином, але одного разу чоловік вирішив інакше.

Катерина не здалася. Вона зверталася до органів опіки, місцевої влади, поліції, які не побачили в цьому нічого поганого. Тому жінка звернулася до Верховного Суду, який ухвалив повернути дитину мамі. Минув рік, і нічого не змінилося. У виконавчій службі кажуть, що нібито не можуть знайти ні дитину, ні винуватця.

Журналісти поспілкувалися з начальником відділу виконавчої служби у Новій Ушиці та його єдиним працівником Вадимом Пуказом, який мав виконати рішення суду ще рік тому. Він заявив, що "на даному етапі" не має встановлювати місцезнаходження дитини. На будь-які питання чиновник відповісти відмовився і втік, зачинившись у власному кабінеті.

Одна з найкращих адвокатів у сімейних справах Катерина Маличенко вказує, що виконавча служба не працює не лише у Новій Ушиці. За її словами, така ситуація зараз у всій Україні.

- Ви не уявляєте, скільки часу я проводжу і скільки пишу, щоб представник виконавчої служби виїхав, – ділиться захисниця.

При цьому після візиту журналістів Вадим Пуказ все ж таки відвідав будинок, в якому знаходиться дитина. Чиновник, зокрема, постукав у двері, а коли йому не відчинили — залишив паперове попередження. Після цього журналісти зателефонували батькові Матвійку разом із Пуказом. У результаті, на питання про те, чи Говоров відмовляється виконувати рішення суду, чоловік відповів: "Я не буду з вами розмовляти", після чого додав: "Я не вам, Миколайовичу".

Катерина Говорова продовжує ходити до будинку, де екс-чоловік утримує її сина. І отримує постійні образи та погрози. Жінка запевняє, що неодноразово чула, як дитина плаче за дверима та кличе маму.

- Чула, як дитина плаче, запитує, чому ми не відчиняємо двері, там-таки моя мама, але на них це не подіяло", - розповідає потерпіла.

Востаннє вона чула свого сина рік тому через щілину дверей, біля якої просиділа п'ять годин поспіль. За її словами, одного разу Тимофій мало не випав із балкона 5-го поверху.

- У мене серце зупинилося, я починаю швидко дзвонити, говорю, що малюк на балконі... Мене одразу послали. Маля верещало, його затягли назад у квартиру, — згадала жінка.

Не повернули досі дитину та запорожанці Христини Ретинської. Дівчинку викрали під час її прогулянки з бабусею. Мама малюка запевняє, що викрадач – також екс-чоловік та його мати.