Завантажити ще

Вікторія Маремуха розповіла, чому пішла на "Супермодель по-українськи": Потрібні не моделі, а персонажі

Вікторія Маремуха розповіла, чому пішла на
Фото: instagram.com/vicky_mare

Українська модель та інстаграм-блогерка (понад 500 тис. підписників) Вікторія Маремуха розповіла про участь у проекті "Супермодель по-українськи 2". За словами дівчини, йти на проект її вмовив ведучий телеканалу "ТЕТ" Євген Тайлер, з яким вони познайомилися під час навчання у КНУКіМ. Він заповнив заявку за Вікторію. Про це модель розповіла в інтерв'ю "ЖВЛ".

– Я і модель? Яка з мене модель? А він каже: "Ти що дурна? Це телевізор, там потрібні персонажі, а не моделі". Мені здається, що як персонаж я дійсно виграла цей проект, - поділилася Вікторія.

Про участь у шоу, де вона посіла друге місце, Маремуха не шкодує. За її словами, це був адреналін, і після проекту вона ще два місяці лікувала тремор рук у невропатолога. Участь у телешоу принесла Вікторії популярність, проте дівчина вирішила не зупинятися на досягнутому та продовжила розвивати кар'єру в кіно та на телебаченні. Вона стала учасницею реаліті-шоу "Київ вдень та вночі".

- З Новим каналом сваритися не хочу, але скажу, що все, що було там – це моє ім'я та прізвище. Там я трохи істеричка, в житті я абсолютно не така. Я робила там те, що мені казали робити, і все, – прокоментувала модель.

Вікторія також поділилася, що у 2021 році здійснилася її мрія – вона отримала роль у повнометражному фільмі.

Вікторії Маремусі 32 роки. Вона фіналістка шоу "Супермодель по- українськи 2". Після участі у шоу працювала на телебаченні, у ранковому шоу "Ранок з Україною". У 2021 році вийшла заміж за француза на ім'я Луї.