3 грудня
Завантажити ще

У Віндзорському замку нарядили ялинку заввишки з двоповерховий будинок

У Віндзорському замку нарядили ялинку заввишки з двоповерховий будинок
Фото: Getty Images.

Королева Єлизавета II відсвяткує зимові свята під ялинкою заввишки 20 футів (6,096 метра). Це висота середньостатистичного двоповерхового будинку у Великій Британії. Видання Getty Images оприлюднило фото, де прислуги прикрашають Віндзорський замок. На знімках видно, що над окрасою працювало кілька слуг, їм знадобилися сходи. Високу ялинку поставили в залі Святого Георгія, а в Малиновій вітальні встановили маленьку.

Ялинку відкрили 25 листопада, за місяць до католицького Різдва. Дерево росло у Великому Віндзорському парку, а зараз стоїть у Георгіївській залі. Ялинку прикрасили скляними і дзеркальними іграшками, що переливаються. Замок прикрасили гірляндами та різдвяними іграшками.

Холірудський палац у Шотландії також планують прикрасити. 3 грудня у Великій галереї встановлять дерево заввишки 15 футів. Гості замку зможуть насолодитися оксамитовими гірляндами та прикрасами з ягід та сезонного листя на Великих сходах.

До пандемії королева святкувала Різдво у Сандрінгемі. Прикраси не прибирали до лютого, це пов'язано з роковинами смерті батька королеви. Георга VI не стало 6 лютого 1952 в Сандрінгемі. З цієї причини королева щороку залишалася там, щоб наодинці вшанувати пам'ять батька, а потім поверталася до Букінгемського палацу. Очікується, що цього року королева проведе різдвяні дні із членами родини у Сандрінгемському палаці в Норфолку.

Getty Images.

Getty Images.

Getty Images.

Getty Images.

Getty Images.

Getty Images.