2 грудня
Завантажити ще

У співачки Джессі Джей стався викидень

У співачки Джессі Джей стався викидень
Фото: instagram.com/jessiej.

Британська співачка та автор пісень Джессі Джей (Джесіка Еллен Корніш) пережила викидень. 33-річна співачка заявила в Інстаграмі, що втратила дитину за день до запланованого концерту в Лос-Анджелесі.

Співачка опублікувала фотографію, де тримає тест на вагітність. 23 листопада вона звернулася до лікаря, їй сказали, що у плода більше не б'ється серце.

- Вчора вранці я сміялася з другом, говорячи: "А якщо серйозно, як я проведу свій концерт у Лос-Анджелесі завтра ввечері, не сказавши аудиторії, що я вагітна?", - написала Джессі. - До вчорашнього дня я боялася, що не зможу пройти через концерт і не зламатись… Потім я пройшла третє сканування і мені сказали, що серцебиття більше немає. Сьогодні вранці я відчуваю, що не можу контролювати свої емоції. Я можу пошкодувати, що опублікувала це.

Джессі сказала, що проведе шоу, незважаючи на погані новини.

- Що я справді знаю, то це те, що я хочу співати сьогодні ввечері. Не тому, що я уникаю горя чи процесу, а тому, що я знаю, що спів сьогодні ввечері допоможе мені, - поділилася Джессі. - Я дала два концерти за два роки, і моїй душі це потрібне. Сьогодні навіть більше. Я хочу бути чесною та правдивою і не приховувати своїх почуттів. Я заслуговую на це. Я хочу бути такою, якою я можу бути у цей момент. Не тільки для публіки, а й для себе та моєї маленької дитини. Я знаю себе і знаю, що говоритиму про це на сцені, бо ось хто я є, - зазначила артистка.

За словами Джессі, вона зважилася стати мамою-одинаком, бо завжди мріяла про малюка.

- Я вирішила завести дитину сама. Тому що це все, чого я коли-небудь хотіла, а життя коротке. Вагітність була дивом сама по собі та досвідом, який я ніколи не забуду і знаю, що відчуватиму знову, - написала співачка.

Джессі сказала, що все ще в шоці, її смуток був нестерпним.

- Але я знаю, що я сильна, і я знаю, що зі мною все буде гаразд, - написала вона. - Я також знаю, що мільйони жінок у всьому світі зазнали цього болю. Я відчуваю зв'язок з тими, кого я знаю, і з тими, кого я не знаю. Це самотнє почуття у світі.

Пізніше вона подякувала шанувальникам за підтримку у своїй історії в Інстаграмі.

Новини по темі: вагітність діти зірок