28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

Потап вибачився за афішу з написом "Артист русского ретро" у Німеччині: Побачили, виправили, дякую

Потап вибачився за афішу з написом

Співак і продюсер Потап прокоментував скандал з афішею майбутнього концерту в Німеччині, де він вказаний як один з артистів серії заходів "російського ретро". У відеозверненні в Instagram виконавець вибачився за інцидент, списавши все на людський чинник. Він також заявив, що ця афіша не була погоджена з його менеджментом.

- Знаю кіпіш з приводу афіші. Справедливо. Це людський фактор, і я не один, хто потрапляв у такі ситуації. Ким мене лише не називали, але не так, як на цій афіші. То була не узгоджена афіша, ми її вже виправили. Я вибачаюсь перед усіма, кого це обурило, - сказав Потап. - Побачили, виправили, дякую.

У коментарі Коротко про піар-менеджер артиста уточнила: анонс заходу справді не був узгоджений із командою і така ситуація відбувається не вперше.

- На майданчиках було використано афішу, яка фінально не була погоджена стороною артиста. Насправді це вже не перша, і не сто перша ситуація, коли в афіші організатори можуть додати якесь лого (спонсорське чи ще щось) або просто якісь дрібниці від себе. На жаль, це організаційний момент, який час від часу відбувається під час роботи з анонсами, - зазначила піар-менеджер із команди Потапа Анна Салата.

Що за концерт

Напередодні у мережі з'явилася афіша концерту Потапа, запланованого на 13 квітня у німецькому Білефельді, де було зазначено, що Потап – співак "російського ретро". Під час виступу артист планував виконати не лише свої пісні, але й старі треки "Потап і Настя", гуртів "Время и стекло" та MOZGI, здебільшого російськомовні. Ціна квитків на концерт стартувала від 12 євро (близько 507 грн). На даний момент інформацію про виступ співака видалено з сайту, а продаж квитків став недоступним.

Фото: prime-night.de

Фото: prime-night.de

Фото: prime-night.de

Фото: prime-night.de

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від POTAP (@realpotap)