Завантажити ще

Потап подарував синові біткоіни на 13-річчя

Потап подарував синові біткоіни на 13-річчя
Фото: instagram.com/realpotap

Продюсер і соліст групи MOZGI Потап подарував своєму синові Андрію недитячий презент. На 13-й день народження хлопчика артист подарував спадкоємцю кріптокошелек з біткоіни. Про це екс-дружина Потапа Ірина Горова розповіла в інтерв'ю "Зірковому шляху".

За словами продюсера, у неї син нічого не просив на день народження, але з батьком у нього свої "чоловічі таємниці".

- Це найскладніше питання, тому що я у нього коли запитую, він говорить - нічого. Він хоче біткоіни купити, у нього свої вже плани, іншого покоління. І це так прикольно, - зізналася Ірина. - Папа, здається, і повинен був подарувати ось цей гаманець, біткоіни, їх якусь частину. Але у них є темочка - чоловічі таємниці. Андрій каже: "Так, мама, це секрет, наші чоловічі штучки". Кажу: "Ок, добре".

Потап та Ірина Горова були одружені з 1999 по 2014 рік. У 2008-му у пари народився син Андрій. Про розставання подружжя оголосило через два роки після розриву - в 2016-му. А через три роки продюсер зіграв весілля з колегою Настею Каменських. У бесіді з журналістами NK розповідала, що у неї з Іриною Горовою "немає ніяких відносин", але вона прекрасно спілкується з сином Потапа Андрієм. Сам же музикант, називає відносини колишніх дружин "дипломатичним паритетом".